Zákaznická linka 0905 253 933

 

Spoločnosť Cadet Go

Spoločnosť Cadet Go s.r.o. bola založená v roku 2007 v Prahe a od svojho začiatku sa sústredila na rozvoj manažérskych zručností a prípravu manažérskych talentov. Za dobu svojho pôsobenia sa stala na českom trhu vyhľadávaným a úspešným špecialistom na vzdelávanie a rozvoj. Cadet Go Slovakia poskytuje najvyššie štandardy a know how materskej spoločnosti na našom trhu. Ponúkame široké portfólio soft skils školení vo forme otvorených kurzov alebo firemných programov. Staviame na dlhodobej spolupráci a silnej vzájomnej komunikácii a poskytovanej kvalite školení.

Manažérska akadémia pre začínajúcich manažérov

Noví a novo menovaní manažéri stoja pred neľahkou úlohou vybudovania si manažérskeho rešpektu u kolegov a spolupracovníkov. Školenie poskytuje komplexný rozvoj základných manažérskych zručností.
Viac o príprave začínajúcich manažérov v záložke NAŠA ŠPECIALIZÁCIA

Otvorené kurzy a firemné programy soft skills

Tréningové centrum spoločnosti poskytuje otvorené rozvojové kurzy, firemné školenia "šité na mieru" požiadavkám zamestnávateľov. Vyskúšajte pilotné ukážky školení zdarma.

Osobný a tímový koučing

Ponúkame osobný koučing ako individuálnu pomoc manažérom, kariérny koučing ako individuálnu efektívnu prípravu na zmenu a rozvoj kariéry, voľby profesie alebo povolania.

Prečo spolupracovať práve s Cadet Go?

O kvalite našich služieb vypovedajú referencie spokojných účastníkov školení a kompetentných zástupcov spoločností a tiež naša dlhodobá spolupráca na rozvojových projektoch.

 

 
 

Adresa

CADET GO Slovakia T: 0905 253 933
Agátová 22 E: info@cadetgo.sk
841 01 W: www.cadetgo.sk
Bratislava 4  

Pokračujte na